İletişim : 0 312 231 67 89 - fiyattalebi@gmail.com

 

ankara matbaa

Ankara’da 2000 Yılında 1 pedalla (el baskı makinesi) ticaret hayatına başlayan firmamız çok kısa bir süre zaman içinde en iyi makine parkuruya aile şirketi olma yolunda büyük adımlar atmış, bölgesinin en iyi matbası haline gelmiştir.

Ankara Matbaa 2000 yılında Ankara’nın en eski pasajlarından biri olan Alemdar Pasajında bulunan işyerinde matbaa işleri devam ettirilmiş, yapılan çalışmalarla birlikte matbaa alanında atılımlar yapılmış, yeni projelerle işletme büyütülerek bölgesinde etkin bir işletme haline gelmiştir.

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı, rekabet gücü yüksek, dünya standartlarına uygun kaliteli ürünler sunarak çözüm üretmeyi ve her müşteriye farklı tasarımlar yaparken, bu tasarımların ve müşteri bilgilerinin titizlikle saklanmasını taahhüt ediyoruz. Teknolojide öncü çizgisi ve kaliteyi esas alan bakış açısıyla oluşturduğu,

Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili ilkelerimiz;

 

KALİTE

 

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yasal mevzuatlara uygun, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, şirket çalışanlarına verilen eğitimlerle sistem kalite bilincini geliştirmek, daima kaliteli ürün sunmak, müşteri memnuniyetini üst düzeye ulaştırmak.

 

SÜREKLİ GELİŞME VE İYİLEŞTİRME

 

Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla Kalite Yönetim Sistemimizin esaslarına uymak, sistemin sürekliliğini sağlamak ve sistemin performansını sürekli geliştirmek.

 

Hayalleriniz tasarımcı kadromuz ile hayat buluyor. Firmanızı yada ürününüzü en iyi şekilde yansıtacak grafik çalışmalarımızla sizi farklı kılıyoruz.

 

Modern tasarım anlayışımızla, dünya standartlarında bir çizgide, tamamen müşteri odaklı grafik tasarım uygulamaları yapmaktayız. Tüm tasarımlarınızı ve uygulamalarınızı bünyemizde gerçekleştiririz.

 

Yeni tasarımların yanı sıra, hazırlanmış olanı da baskı normlarına uygun hale getirmekteki hünerimizle de sizlere zaman kazandırırız.

 

Vizyonumuz

Kaliteyi ve sürati eş zamanlı istiyorum diyorsanız geleceğiniz adres belli, Matbaa Ankarat hertürlü baskılı işinizde aradığınız kaliteyi istediğiniz zaman diliminde size sunuyoruz.

 

Birikimlerimizi kağıda sizin için yön vermek ve onu size özel işlevsel ürünlere dönüştürmek için kullanıyoruz. Ambalajdan kataloğa, etiketten promosyona, baskılı tüm mecraalarda sayısız ürünü beğenilerinize sunuyoruz…

 

Yüksek deneyim, teknolojik yatırımlarımız ve nitelikli personelimiz ile Matbaa Ankara başlangıçtan bugüne hiç durmadan yolumuza devam ediyoruz.

 

Ofset baskı makine parkurumuzu güçlendirerek ile işlerinizi her zaman daha kaliteli ve hızlı basarak, kalitemiz güvencesi altında sizlere sunuyoruz.

 

Baskı öncesi grafik tasarımla görsel olarak zenginleştirdiğimiz çalışmalarınızın, baskı öncesi tüm kontrolleri titizlikle incelenir, baskı hazırlıkları yapılan ve kontrolleri biten işleriniz ofset baskı departmanına sevk edilir.

 

TANITIMINIZLA İLGİLİ HER AŞAMADA SİZİNLEYİZ…

 

Katalog, broşür, insert, özel kesim broşür seçenekleriyle istediğiniz türde kağıda sorunsuz baskılar gerçekleştiriyoruz.

 

Bütün bunları yaparken ‘mutlak müşteri memnuniyetini’ hedefliyoruz.

 

ADRES

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 71/42
Maltepe - Ankara
P.K.:06570

İLETİŞİM

Telefon : 0 312 231 67 89
Fax : 0 312 231 67 89
Cep1 : 0 541 481 06 56
Cep2 : 0 506 907 89 15
E-Posta : fiyattalebi@gmail.com

© 2000 - Tüm Hakları Saklıdır.